01.

Göknur Mekatronik

PEOPLE ELEKTRİK

“kalite üretiyoruz”

02.

Hakkımızda

Biz Göknur Mekatronik, 1994 yılından beri Kahramanmaraş –Merkezinde Türkiye’nin ilk üçte endüstriyel kart tamir alanında faaliyete başlamıştır. 1990’lı yıllarda arızalanan endüstriyel kartın tamir süresinin 2-3 aydan (hatta daha fazla) 2-3 saat gibi bir süreye düşürerek hem üretimin devamını sağlamış hem de Türk ekonomisine gelişmesine katkı sağlamıştır.

Göknur Mekatronik kart tamir yanında elektrik-elektronik malzemeler satışı yanında endüstriyel otomasyon alanında Tekstil, Züccaciye, ger dönüşüm, Çelik endüstri, Kağıt vb. gb sektörlerde adından söz ettirecek düzeyde Türkiye’de otomasyon projeler gerçekleştirmiş ve uzman kadrosuyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Göknur Mekatronik, sanayi ve imalatçı müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünler detaylı görüşmeler yaparak yurtdışından bizzat kendi bünyesindeki ekiple tedarik edip yüksek kaliteli ve stoklu ürünler gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Bu bağlamda Çin’in en büyük endüstriyel ürün tedarikçi ve şalt üreteçlerinden biri olan People Electric ile Türkiye Distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Ayrıca inverter alanında yine Çin’in en büyük üreticisi Snovo marka ile Türkiye mümesillik anlaşması imzalayarak kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bünyesine katmıştır. Harmonik ve Kompanzasyon alanında da yine dünya markası olan İspanya üretim Lifasa ile anlaşma imzalamıştır.

Göknur Mekatronik, müşteri memnuniyetin karşılıklı ilişkilerde maddiyattan ziyade güvenin ön planda olduğu ilke doğrultusunda elektrik – elektronik malzeme satışı ve otomasyon alanında birçok yerli ve yabancı firma distribütörlükler ve bayiliklerle yeni yerinde siz değerli müşterilerimize uzman kadrosuyla hizmet etmeye devam edecektir.

03.

Misyonumuz

Sanayici ve İmalatcı müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri, detaylı görüşmeler yaparak, yurt dışında bizzat, titizlikel seçtiği tedarikci firmalardan yüksek kaliteli ve düzenli ürünler temin ederek müşterilerine aksamasız hizmet vermek, gelişen teknolojiyi takip ederek talep edilen yeni ürünleri derhal müşterilerine temin etmek ve buna paralel olarak kendisini geliştirmek, GÖKNUR’un kuruluşundan bu yana misyonu olmuştur.

04.

Mevlüt ÇİÇEK

Hedefimiz çok ürün satışı yapmak değil. Kaliteyi en uygun şekilde pazarlamaktır.

05.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, karşılıklı ilişkilerde maddiyattan ziyade güveni sağlamak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve ekonomik ürünlerle elektrik – elektronik malzemeleri ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılamayı ilke edinen GÖKNUR disiplinli, teknik açıdan profesyonel ve güleryüzlü personeli ile daima en iyi hizmet anlayışıyla çalışmak ve Elektronik sektöründe hizmet veren firmalar arasında güven duyulan lider bir firma olmak.

TSE-CONTACTOR 29.10.2021-1

06.

Sertifikalarımız

People Elektrik

TSE-CONTACTOR 29.10.2021-2
TSE-CONTACTOR 29.10.2021-3
TSE-MCB 29.10.2021-1
TSE-MCB 29.10.2021-2
TSE-MCCB 13.10.2021-1
TSE-MCCB 13.10.2021-2
TSE-MCCB 13.10.2021-3
TSE-MCCB 13.10.2021-4
TSE-RCCB 29.10.2021-1
TSE-RCCB 29.10.2021-2